Kalite

Kalite Politikamız

Kalite

Evesis Mühendislik, tüm işlerinde kalite ve performansı en üst düzeyde tutabilmek için gereken özeni ve ilgiyi göstermeyi temel ilkesi edinmiştir.
Müşteri memnuniyetini ilke edinen anlayışı ile doğru çözüm ve en son teknoloji ihtiyaçları çerçevesinde hizmet sunar. Kalite anlayışının temel unsuru teknik zorunluluklar ve gereksinimlerden hiçbir koşul altında taviz vermemesi ve ulusal ve uluslararası standartlara uygun ve hatta bu standartları bir adım ileriye götüren anlayış içerisinde hareket etmesidir.

Kalite Politikamız

  • Çalışan / Müşteri Memnuniyet Firmamız hem çalışanlarının hem müşterilerinin memnuniyetini ilk sırada tutar. Fonksiyonel organizasyonyapısı, eğitim ve sosyal olanakları ile, çalışanlarımızın gelişimlerini destekler ve onlar için en uygun çalışma koşullarını sağlarız.
  • Güvenilirlik Firmamız, hizmette süreklilik ve güvenilirlik esasıyla hareket eder. Müşteriye hizmeti zamanında ve eksiksiz olarak götürerek hizmetin sürekliliğini sağlarız.
  • Yasalara Uygunluk Firmamız hizmet verdiği faaliyet alanlarında toplam kalite , iş güvenliği ve çevre dahil olmak üzere tüm yasal gereksinimlere uygun hareket eder.
  • Doğaya Saygı Firmamız, temiz, doğal, yaşanabilir bir çevre için doğal kaynakların korunmasına yardımcı olacak geri dönüşüm süreçlerine destek verir.
  • Sürekli Gelişim Sürekli gelişim, Evesis Mühendisliğin çalışma prensipleri ve davranışları ile özdeşleşen bir kavramdır. Firmamız, hizmetlerini, çalışanlarını ve süreçlerini değerlendirerek sistemin geliştirilmesini ve sürekli iyileştirilmesini sağlar.